¤ Hakkımızda

Arkasında 10 yıllık tecrübe ve VIP GİRİŞİM A.Ş. gibi kurumsal bir yapı bulunan GOGKA.COM 2014 yılında Ahmet ŞENER yönetiminde hayatına başlamıştır.

"Sevenlere Özel Güvenli Alışveriş Sitesi" sloganıyla yola çıkan GOGKA.COM sıradışı ürün yelpazesi ve kategorileri ile Türkiye'nin en dikkat çeken ve en beğenilen E-Ticaret sitesi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerinin aradıklarını en kolay yolla ve en ucuza bulmaları için gayret sarfeden GOGKA.COM ekibi bu konuda ülkemizdeki standartları değiştirmiş ve çıtayı yükseltmiştir.

GOGKA.COM daha geniş ürün kategorilerinde de en mükemmel desteği müşterilerine sağlamayı kendisine amaç ve görev olarak benimsemiştir.

Ticaret, bilişim, danışmanlık, yönetim ve pazarlama konusunda alanlarında çok deneyimli ve başarılı bir kadronun temellerini attığı GOGKA.COM, projenin başlangıç aşamasından bu yana oldukça önemli gelişmeler kaydetmiştir. Türkiye'de en çok konuşulan ve beğenilen E-Ticaret sitesi olma hedefini gerçekleştirmek için ekibimiz yoğun bir şekilde çalışmasını sürdürmektedir.

^ Yukarı Çık